mlaco.sk
Bicyklista na tento deň: Caki
Caki
Chceš dostáva novinky z tejto stránky priamo na svoj e-mail? Stačí zada adresu:Náhodný vtip:
Všetko sa trochu zmení len čo to vyslovíme nahlas.

ďalší vtip

Vyber si kategóriu:
vseobecné, blondínky, počítače, sexuálne, ženy, škola, alkohol, hlody, múdrosti, zaujímavosti, všetkyFly!Dnes je sobota, 2. decembra 2023.  Meniny má BibiĂĄna

www.mlaco.sk/bicykel
Naše cykloturistické výlety - Zážitky z ciest bicyklom doma i v zahraničí. Cez leto chodíme na viacdňové bicyklové výlety. Navštevujeme krásne miesta a zažívame kopec zábavy. Na týchto stránkach sú fotky a opisy z našich výletov.

Nové výlety roku: Oravské Vychádzky 2002


www.mlaco.sk/usa2002
NOVINKA: Work&Travel USA2002 - Tri mesiace práce a dobrodružné cestovanie po americkom juhozápade. Yosemity, Death Valley, Las Vegas, Grand Canyon, Moument Valley... a omnoho viac. Pútavé čítanie spestrí vyše dve tisícky komentovaných fotografií, videosekvencie aj panoramatické obrázky.www.mlaco.sk/usa98/
Prázdniny v USA - Na týchto cestopisných stránkach sa dozviete o Marekových a Matúšových nezvyčajných letných prázdninách strávených v Spojených štátoch amerických v roku 1998. Spoznali sme značnú čas východného pobrežia a zažili veža zaujímavého.www.mlaco.sk/gih98
Tý, ktorý taký boli... - Toto je stránka bývalých spolužiakov, ktorí v rokoch 1994 až 1998 drali školské lavice A triedy na Gymnáziu Ivana Horvátha - GIH. Nachádzajú sa tu aktuálne informácie o každom z nás, fotografie, informácie z histórie triedy a kniha návštev. 
Aktuálne
Ďalšie foto
Ďalšie foto
PreĹĄiel rok a znova sme zavĂ­tali do Trnavy na MaratĂłn. IĹĄlo o siedmy ročnĂ­k PivnĂŠho pochodu TrnavskĂĄ trinĂĄstka, organizovanom občianskym...   (pokračovanie...)
20.8.2004 Zmenil som webhosing. Som rád, že som sa zbavil Webpriestoru, ala PESCZ, ala PSISCO. Keby ste na hociktorej z podstránok na www.mlaco.sk našli nejaké problémy, dajte mi vedieť prosím (gramatické chyby sa nepočítajú :)

23.12.2003 Tohtoročný letný bicyklový výlet Bystré Vrátka 2003 bol pridaný na cyklostránku. Každý deň výletu opísal jeden z účastníkov, čo mohutne prispieva k pútavému zážitku čitateľa. 50 fotografií autenticky dotvára naše rozprávanie. Želám príjemné oddychové čítanie počas Vianočných sviatkov!

22.3.2003 Amerika z pohĞadu ťtudentov na Work&Travel programe. Tri mesiace sme pracovali a potom precestovali americký juhozåpad: San Diego, San Francisco, Yosemity, Kings Canyon, Sequoia, Death Valley, Las Vegas, Hoover Dam, Zion Bryce Canyon, Grand Canyon, Great Sand Dunes, Mesa Verde, Natural Bridges, Monument Valley, kalifornskÊ pobreŞie... to sú niektorÊ z prírodných krås, ktorÊ våm dobrodruŞným spôsobom priblíŞi cestopisnå webstrånka USA2002.mlaco.sk Ak vås naťe rozpråvanie zaujme, a ste klientom Tatrabanky, alebo Eliotu, môŞete si CD s cestopisom a vyťe dvomi tisíckami kvalitných obråzkov priamo zakúpiż v naťom elektronickom obchode.

14.9.2002 Pocas tohtorocnej bicyklovej sezony sa urodil jeden bicyklovy vylet. Oravske Vychadzky 2002 najdete na bicyklovej stranke. Ucastnici: Mato, Zolo, Vladoz.

11.9.2002 Posielanie SMSiek na môj mobil je dočasne nedostupné. Momentálne "vďaka" väčšej kontrole na bráne Sity.sk. Slovenskí mobilní operátoi sú totiž takí sprostí, že bránia svojim zákazníkom prijímať internetové SMSky.


 
Aktuálne
Ďalšie foto
Ďalšie foto
PreĹĄiel rok a znova sme zavĂ­tali do Trnavy na MaratĂłn. IĹĄlo o siedmy ročnĂ­k PivnĂŠho pochodu TrnavskĂĄ trinĂĄstka, organizovanom občianskym zdruĹženĂ­m TrnavskĂĄ 13. S organizĂĄtorom Meďom sme problematiku prebrali pred týŞdňom vo vip lóŞi na Junifeste.
Tohto roku sa naĹĄa pivnĂĄ skupinka zdvojnĂĄsobila, pričom vĹĄetci členovia spred roku sa zúčastnili aj teraz, čo je chvĂĄlihodnĂŠ. Verme Ĺže tento zdravĂ˝ trend bude pokračovaĹĽ aj v nasledujĂşcich rokoch. K Majovi, LukĂĄĹĄovi, Evke a Marekovi sa teraz pridali Elenka, Ondro, LuboĹĄ a MiĹĄow.

Ĺ tartujeme v sobotu rĂĄno zo Ĺželezničnej stanice v PodunajskĂ˝ch Biskupiciach, kam s prehÄžadom dorĂĄĹžame krĂĄtko pred pol deviatou. Tu stretĂĄme LuboĹĄa, ktorĂ˝ uĹž zaobstaral lĂ­stky. Začína sa peknĂ˝ slnečnĂ˝ deň. Ondro sa pripĂĄja na stanici v Novom Meste. Tu sa mal aj MiĹĄow, leĹž zablĂşdil. Napriek triezvosti eĹĄte blĂşdi niekde v okolĂ­ Ústrednej NĂĄkladnej Stanici. VerĂ­me, Ĺže počas pochodu sa bude orientovaĹĽ lepĹĄie.
V Trnave na ĹĄtarte fasujeme pindexy (pivnĂŠ indexy) a poďho na pochod. Začíname v centre, v bonusovom podniku Art klub a pokračujeme v ÄalĹĄom bonusovom - Tenedor Bare. ZĂĄstavok nĂĄs čakĂĄ neĂşrekom, preto dĂĄvame len po malom pivku. PlatĂ­me pivnou peňaĹženkou. V Saigone nĂĄs pohostili obloĹženĂ˝mi chlebmi, no pivo nič moc. Pokračujeme do Bistra Brooklyn pod slnečnĂ­k. Tu sa Evka s MiĹĄom podujmĂş, Ĺže v kaĹždej zĂĄstavke dajĂş pivo. Cestou do hotela Koliba nĂĄm „nedalo, aby sme sa nezastavili“ v rodinnom pohostinstve Bieros. Po ceste zelenĂ˝m hĂĄjikom parkujeme v Hoteli Koliba, kde kapustičku s klobĂĄskou zapĂ­jame Plzňou. Nasleduje dlhĹĄĂ­ pochod cez pole popri trati. Padlo na nĂĄs zo 10 kvapiek, stretĂĄme opičky pĂ˝tajĂşce 6 korĂşn a zastavujeme sa v prĂ­jemnom podniku Takáč a syn, kde nepohrdneme pečenou klobĂĄskou. Nasleduje niekoÄžko ďalĹĄĂ­ch zĂĄstavok, z ktorĂ˝ch najlepĹĄĂ­m je bonus podnik TrnavskĂ˝ dvor, pekne zariadenĂ˝, aj s peknou obsluhou. PrechĂĄdzame do zĂĄpadnej časti Trnavy a jej zafúĞanĂ˝ch krčmičiek. Tu polovičku skupinky zlĂĄkali bonusy, kĂ˝m druhĂĄ si v KruĹĄoviciach pochutila na hranolkĂĄch a dobrĂ˝ch palacinkĂĄch. MedzitĂ˝ch skrachovala pivnĂĄ peňaĹženka. To uĹž je sedem hodĂ­n večer. NasledujĂşce 3 podniky uĹž vidĂ­me len z rĂ˝chlika, len MiĹĄow a LuboĹĄ sa v kaĹždom poctivo zastavujĂş na pivo. MiĹĄow ich nazbieral spolu 18!
V cieli u MohykĂĄna je uĹž riadna riava. Evka zaŞíva prekvapenie. DostĂĄvame diplomy, dĂĄvame poslednĂŠ pivko, hodĂ­me reč s predstaviteÄžmi Sacieho komanda a o pol desiatej sa zberĂĄme na vlak. Ten sĂ­ce 15 minĂşt meĹĄkĂĄ, ale na nĂĄlade to neuberĂĄ. Dnes sme preĹžili plnĂ˝ deň, tento aktĂ­vny oddych nĂĄm priĹĄiel vhod. TeĹĄĂ­me sa na maratĂłn o rok!   (so. 12.6.2004)


Najnovší príspevok z knihy návštev
Martin> Ahojte chlapci, mali ste nĂĄdhernĂ˝ zĂĄĹžitok v USA. Dobre sa mi čítalo o vaĹĄom zĂĄĹžitku. Super, ja som bol v USA tieĹž, ale v Dallase, na týŞdeň. DosĹĽ mĂĄlo. Ale vy ste sa mali super ! Super ! Super ! A ako ste na tom teraz, keďže je uĹž rok 2012? A čo strĂ˝ko Randy ? MĂĄ sa stĂĄle ok ? Aspoň stručne ako Ĺžijete. Vlastne sme susedia, som tieĹž z P. BiskupĂ­c. =o))) Pozdravujem a vĹĄetko dobrĂŠ =o))   (14.3.2012)


Obsah servera mlaco.sk
Vitaj na stránkach www.mlaco.sk. Na toto miesto sa na jar 2001 presahovalo niekožko mojich stránok, ktoré boli dovtedy roztrúsené po rôznych adresách, väčšinou na free serveri miesto.sk.
Nachádzajú sa tu rôzne veci z oblasti môjho záujmu. K väčším a relatívne samostatným www stránkam patria bicyklové stránky o našich cykloturistických výletoch, cestopis z mojich a bratových prázdnin v USA roku 1998 a stránka bývalých spolužiakov z gymnázia Ivana Horvátha v Bratislave.
Ostatné stránky majú rovnaký design ako táto úvodná a nachádzajú sa na nich rôzne veci. Napríklad zóna pre širší okruh kamarátov, rôzne projekty a seminárne práce zo súčasnej školy, aj zo stredoškolského obdobia, je tu aj prehžad web stránok z mojej produkcie a iné veci.
Ak a niečo z tohto zaujme, alebo mᚠpripomienky, či návrhy, môžeš mi napísa mail, alebo prispie do knihy návštev.

Info o mne


 
Volám sa Marek, Marek Laco. Bývam v Bratislave, v mestskej časti Podunajské Biskupice. Rád sa bicyklujem. Mám rád tvorivú prácu (nie len) na počítači.
Kontakt: mlaco zavinac mlaco bodka sk

Svojho času známy na IRCčku pod nickom nevedkoBA. Páči sa mi kreslený serial The Simpsons, som priatež dobrého jedla a piva. Môj prvý počítač bol PMD85/3, prvé PCčko originál IBM PC/XT. V detstve som rád staval všelijaké plastikové a papierové modely. Chodieval som na výtvarnú výchovu a nehrám na žiadnom hudobnom nástroji.

Hovorím dos dobre po nemecky a po anglicky. Obžubujem programovanie v PHP. Okrem toho ovládam sql, html, js, c, photoshop, ms access a mám istú skúsenos v java programovaní pre web (servlety a jsp).

Pozdravujem kamarátov
Tradičných pivárov: LukᚠKicko, Peter Majo Majoroš. Mimoriadnych cyklistov: Braňo Molčan, Vlado Snežko Snížek. Ďalších bicyklistov: Tibor Duda, Adrián Sivák, Patrik Pajan, Mišo Krmenčík, Helena Gáliková, Vlado Zuberec. A ostatných kamarátov a kamarátky nevynímajúc.


www.mlaco.sk  ˇ  © Marek Laco 1998-2023  ˇ  mlaco@mlaco.sk