CD USA2002 obsahujúce všetky obrázky je možné získať od účastníkov vyletu:
kontakt: Marek Laco, info@mlaco.sk, 0903/910466


O cestopise
Prvý výlet opísal Marek Laco, za pomoci doplňujúcich informácií od Mirky Štefčíkovej a Martiny Hoferovej. Text druhého výletu napísal Lukáš Kicko. Prevažná väčšina uvedených obrázkov bola fotená digitálnym fotoaparátom HP912.
Tento cestopis pochádza z dielne mlaco.sk. Pri jeho tvorbe bol použitý skriptovací jazyk PHP a databáza MySQL.

Pri pozeraní obrázkov môžete použiť medzerník na prechod na ďalšou fotku.


K cestopistu nájdete ešte


Copyright
Táto stránka je chránená podľa autorského zákona. Bez písomného povolenia autora nie je dovolené kopírovať, publikovať, šíriť jej časti v pôvodnej, alebo pozmenenej podobe. Táto ochrana sa týka textov a obrázkov použitých v tomto diele.


Do vašej pozornosti dávame
 • www.mlaco.sk
  Tvorba internetových aplikácií.

 • www.mlaco.sk/usa98
  Letné prázdniny 1998. Cestopisné stránky, kde sa dozviete o Marekových a Matúšových zážitkoch z USA. Spoznali sme značnú časť východného pobrežia a zažili veľa zaujímavého.

 • www.mlaco.sk/bicykel
  Naše cykloturistické výlety. Zážitky z ciest bicyklom doma i v zahraničí. Cez leto chodíme na viacdňové bicyklové výlety. Navštevujeme krásne miesta a zažívame kopec zábavy. Na týchto stránkach sú fotky a opisy z našich výletov.

 • www.kamnapivo.sk
  Pivný sprievodca ktorý ti poradí, kam zájsť na dobré pivko! Celoslovenská on-line databáza pivární, barov, pubov, krčiem, reštaurácií a diskoték, teda predovšetkým miest, kde sa dá piť pivo. Nájdeš tu informácie o dobrých podnikoch, ktoré sa určite oplatí navštíviť. Dozvieš sa, aké druhy piva ponúkajú, aj ich cenu.USA2002    ·    www.mlaco.sk/usa2002
Informácie