úvod
 
úvod         zoznam článkov         obrázky         vyhľadávanie         diakritika         o nás    
Amerika
Washington DC
Virginia
Massachusetts
New York City
New York State
Savannah
Odchod
Fakty o výlete

www.kamnapivo.skSme bratia, bývame v Bratislave, v miestnej časti Podunajské Biskupice a poznáme sa už odmalička. Radi si robíme srandu z najrôznejších vecí, preto ak pri čítaní článkov narazíš občas na nejaké divné frázy, ba až slovné zvraty, nebuď prekvapený. Dobre sme sa pri tom nasmiali ;-)
Taktiež horné reklamné bannery sa väčšinou nezakladajú úplne na skutočnosti, ale sú výsledkom nášho zmyslu pre humor. Uťahujeme si z našich kamarátov, ale aj sami zo seba.

Ak nám chceš niečo odkázať, máš nejaké otázky, alebo pripomienky či komentáre, si vítaný. Radi si vypučujeme tvoj názor.
Možeš použiť naše súkromné e-mail adresy, alebo napísať do Knihy návštev.


Marek Laco  (1980)
mr_sh
5 kbPred cestou do USA práve dokončil Gymnázium Ivana Horvátha. Po prázdninách nastúpil na Ekonomickú Univerzitu v Bratislave, kde študuje na fakulte Hospodárskej Informatiky. Rád sa bicykluje, veľa sedí za počítačom a nepohrdne ani dobrým pivom.
mlaco/zacinac/mlaco/bodka/sk


Matúš Laco  (1981)
mt_sh
5 kbPo návrate z Ameriky dokončil posledný ročník na Gymnáziu Bilíková. Po roku na Informatike vo Viedni strávil rok na Fakulte Elektrotechniky a Informatiky STU.
Najnovšie nastupuje na Ekonomickú Univerzitu, fakultu Medzinárodných vzťahov. Tiež obľubuje bicyklovanie, ale aj kreslenie a čítanie rôznych kníh.
matus/zacinac/mlaco/bodka/sk                        mlaco.sk/usa98
© Marek & Matúš Laco