začiatok     1. deň   >>


15.9.2002 – Sobota
A ide sa cestovať
Zajtra sa to začína - cestovanie. Ráno v pondelok, 16.9. ma Pat vysadí v autopožičovni v Oceanside. Vyzdvihnem minivan Ford Windstar, ktorý má byť pre 7-8 ľudí. V Los Angeles doobeda vyzdvihnem Františka (český kamarát Janky a Andrea z Lake Tahoe) a pôjdeme do San Francisca.
Tam ráno na autobusovej stanici vyzdvihneme Vlada (účastník z Liptovského Mikuláša, ktorý sa ozval na moju výzvu na www.usaboard.sk) a o 11:30 na letisku v Oaklande naložíme Mirku (účastníčka bicyklového výletu Akcia Východ 2000) a jej kamarátku Maťu. Pozrieme si San Francisco a večer dojdeme na Lake Tahoe, kde sa stretneme s Andreom a Jankou. Tu bude naša 7-členná posádka kompletná. Osobne sa poznám len s Mirkou.

Ráno vyrážame na Yosemity, potom nás čaká Death Valley, Las Vegas, Grand Canyon a iné zaujímavosti. Už sa veľmi teším!
26ho večer vysadíme Andrea a Janku naspäť v S.F. (ráno letia na Hawaj) a my ostatní pôjdeme na juh. V L.A. nechám Františka. V Oceanside si zoberiem u Pat svoje veci a vrátim auto. Mirku a Maťu pravdepodobne hodím na vlak do San Diega (chcú si popozerať juh) a 11:05 mi už frčí autobus. Poobede presadám znovu v Los Angeles na spoj, ktorý ma za 23 hodín cez Las Vegas dopraví až do Denveru. Žiadny odpočinok – hneď ako vyskočím z autobusu, sadám do auta k Lukášovi, Michalovi a Karolíne a ide sa kam inam ako na ďalšie cestovanie!

Skončíme 8.10. znovu v San Franciscu. Potom letíme spojom cez L.A. do Washingtonu DC. Mesto kukneme, prespíme u môjho uja Randyho a na druhý deň nám už letí lietadlo z New Yorku domov.
Takto toto sú naše plány z dnešného pohľadu. Vyzerá to už teraz veľmi zaujímavo!!!POKRAČOVANIE  >
USA2002    ·    www.mlaco.sk/usa2002
Informácie